неделя, 17 август 2014 г.

Лудогорец с нова победа над ЦСКА

Отборът на Лудогорец продължи наказателната си акция срещу ЦСКА и вчера отново победи отбора на Стойчо Младенов, този път с 2:0 на градския стадион в Разград. Мачът започна силно и за двата отбора, които стояха равностойно на терена и имаха идеални възможности пред себе си за реализиране на гол. След 25-тата минута обаче, след първия гол за домакините, футболистите на ЦСКА се прибраха в своята половина от терена и това даде отлична възможност за домакините да атакуват. През второто полувреме червените получиха още един гол малко след започването му. Това даде известен тласък на играта на ЦСКА и гостите започнаха по-смело да атакуват.

Безспорно второто полувреме беше далеч по-добро за армейците отколкото първото. През последните 30 минути от мача червените имаха много положения за гол, като на два пъти уцелиха гредите след отлични атаки, но късметът не беше с тях в този ден. Така Лудогорец за пореден път успя да победи 31-кратните шампиони и се изравни с тях на върха в класирането с по 10 точки, като това е първа загуба на армейците в първенството от неговото начало. Днес ще се играе срещата между Левски и Ботев Пловдив.