сряда, 10 декември 2014 г.

Реал Мадрид с втора победа над Лудогорец

Българският шампион Лудогорец приключи тазгодишното си участие в европейските клубни турнири. Вчера зелените загубиха като гости с 0:4 от отборът на Реал Мадрид, който се смята за най-добрият отбор в света в момента. Първите две попадения паднаха през първото полувреме, а останалите през второто. Още в 18-тата минута пък футболист на Лудогорец бе изгонен с директен червен картон заради игра с ръка, с която и отби топката от голлинията. Съдията отсъди и наказателен удар, който Кристиано Роналдо не пропусна.

През цялата среща разградчани играха добре и се опитваха да се противопоставят на своя съперник, като имаха няколко добри положения за гол през срещата. Вратарят на Лудогорец пък успя да спаси много голови положения, които със сигурност щяха да направят резултата далеч по-впечатляващ. Разградчани завършват на четвърто място в групата със спечелени 4 точки от една победа и един равен мач.