сряда, 15 юли 2015 г.

Лудогорец загуби на старта на Шампионска лига

Шампионът на България по футбол Лудогорец допусна сериозна грешка на старта на квалификационния кръг на Шампионска лига. Българският евробоец загуби с 0:1 в Разград от отбора на Милсами след гол през първото полувреме. Зелените показаха изключително слаба игра и резултатът не би трябвало да бъде изненадващ. По време на срещата и двата отбора имаха добри положения, но те не намериха своето реализиране.

Собственикът на домакините Кирил Домусчев беше бесен след края на срещата, като той е влязъл в съблекалнята и е провел разговор с играчите. Очаква се на реванша зелените да се хвърлят в атака от първата минута, защото вече имат да гонят пасив от един гол. При победа с повече от два или три гола като гости Лудогорец ще продължи участието си в следващия квалификационен кръг от турнира Шампионска лига