неделя, 6 септември 2015 г.

ЦСКА може да бъде глобен с 270 точки

ЦСКА може да изгуби 270 точки от множество дела, които са заведени срещу клуба от бивши играчи и служители, съобщи Гриша Ганчев, който е благодетелят на  отбора в момента. Именно това е била и причината бившият шеф на Литекс да се събере на среща с част от тарторите на агитката и да ги информира за последните събития около червения клуб. Заедно с тях е взето решение отборът да продължи своето участие във "В" група, а също така и да не се слива с Литекс и догодина да участва в елита.

Междувременно ЦСКА победи отборъ на Велбъдж Кюстендил с 6:0 в пореден мач от родната "В" група, играл се на стадион "Българска армия". Пред над 4000 фенове червените поведоха още в първите минути на срещата и до нейния край водеха играта на терена. Това е поредна среща, в която отборът е без допуснат гол, а отбелязва повече от едно попадение. Така червените делят първото място с Витоша Бистрица, които също продължават само с победи от началото на първенството.