четвъртък, 11 август 2016 г.

ЦСКА сгази Нефтохимик пред погледа на Стоичков

ЦСКА победи отборът на Нефтохимик с 5:1 в среща от третия кръг на Първа професионална лига. Червените започнаха повече от ударно, като до петата минута вече водеха с 2:0. След кратко прекъсване от голове, в 20-тата и 21-вата минута червените вкараха още две попадения, които окончателно лишиха съперника от каквито и да било шансове поне за равен резултат в срещата. Борис Галчев пък удари греда малко преди края на първото полувреме, с което резултатът можеше да стане още по-голям.

През втората част червените вече играха с далеч по-малко обороти и напълно спокойни от взетите на практика вече три точки. Поради неразбирателство в отбрана обаче те си вкараха автогол, който намали резултата, макар и временно. Точката на спора беше сложена в 80-тата минута, когато ЦСКА отбеляза още едно попадение за крайния резултат 5:1. На стадион "Българска армия" присъстваше лично Христо Стоичков, който беше повече от доволен след края на срещата.